Mieszkanie, Aleja Piłsudskiego

Aleja Piłsudskiego, Rotmanka, pomorskie

  • 368 000 zł
  • 32,55 m²
  • 11 305,68 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Kutowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, Aleja Piłsudskiego

Aleja Piłsudskiego, Rotmanka, pomorskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

368 000 zł

32,55 m²

11 305,68 zł/m²

Mieszkanie, Aleja Piłsudskiego

Zaktualizowane: 18 maja 2026

368 000 zł 32,55 m² 11 305,68 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2006
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2006

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 368 000 zł (11 305,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 32,55 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2006
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3
  • Czynsz: 450 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 43309/3685/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W imieniu Freedom Nieruchomości mam zaszczyt zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w Rotmance przy ul. Piłsudskiego 1A idealną propozycję dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem!

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka przerobiona na 2 pokoje o powierzchni 30 m², położona na 3., ostatnim piętrze budynku wybudowanego przez cenionego dewelopera Activa. (...)

Agent

Izabela Kutowska

571 553...

571 553 991

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

571 553...

571 553 991

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy