Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania pod klucz Rotmanka - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Na wynajem urządzone mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na granicy Pruszcza Gdańskiego i Rotmanki, przy ul. Zaczarowanej. Nowoczesne osiedle " Trzeci Wymiar", na którym zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaczarowana

Rotmanka,pomorskie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz miejsca do zamieszkania w nowym budownictwie z miejscem parkingowym i dużym balkonem? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość do obwodnicy, - bliskość terenów zielonych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

520 590 zł40 m² 12 940,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w Rotmance przy ul. Bajki! Rotmanka to idealny wybór dla osób lubiących zarówno beztroski wypoczynek w otoczeniu przyrody, jak i aktywne spędzanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

520 590 zł40 m² 12 940,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego w Rotmance przy ul. Bajki. Mieszkanie o powierzchni 40,2 m znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

439 000 zł34 m² 12 873,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta: atrakcyjne Mieszkanie w Prestiżowej Dzielnicy Rotmanka. Charakterystyka mieszkania: - powierzchnia mieszkalna: 34,1 m . - liczba pokoi: 2, w tym: - przestronny i jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

670 344 zł66 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o wielkości 65,72 m2 wykończone w wysokim standardzie- połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania, otoczone zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

669 528 zł66 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o wielkości 65,64 m2 wykończone w wysokim standardzie- połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania, otoczone zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

617 508 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o wielkości 60,54 m2 wykończone w wysokim standardzie- połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania, otoczone zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

520 590 zł40 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest całkiem nowe i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,02 m , idealne dla osób poszukujących gotowej do zamieszkania nieruchomości w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

647 598 zł64 m² 10 198,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || 3 Pokoje || 1 Piętro z 3 || Pruszcz || Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

647 598 zł81 m² 7 984,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne mieszkania Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || 4 Pokoje || Balkon || 2 Piętro z 3 || Dostępna Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

666 876 zł65 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy lokalu nr B7.02 Budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy, automatycznie regulowaną wentylację mechaniczną, miejsce postojowe nadziemne i podziemne, a także komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

617 508 zł60 m² 10 237,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla rodziny 3 pokoje na Rotmance! Mieszkanie jets gotowe do odbioru. Jeśli szukasz mieszkania z dostępem do pełnej instrastruktury, a jednocześnie blisko natury, to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

705 081 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie o wielkości 69,82 m wykończone w wysokim standardzie- połączenie nowoczesności, elegancji, natury i komfortu użytkowania, otoczone zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na cichym, ładnym, prestiżowym osiedlu Rotmanka (juszkowo) koło Gdańska , w bardzo dobrym stanie, niewymagające nawet odświeżania, przy ul. Sasankowej 5, na drugim piętrze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rotmanka,pomorskie

744 355 zł75 m² 9 977,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja ulokowana jest w Rotmance obok Pruszcza Gdańskiego. Ideą która towarzyszy deweloperowi na każdym etapie realizacji inwestycji od projektu po wykończenie jest połączenie nowoczesności,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rotmanka,pomorskie

617 508 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

520 590 zł40 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

615 264 zł60 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

705 081 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu hipotecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

460 000 zł48 m² 9 500,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w środkowej klatce budynku, co zapewnia doskonałą izolację termiczną i niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

529 900 zł38 m² 13 930,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż! Lokal mieszkalny z ekspozycją na południowy-wschód, usytuowany na I piętrze w nowo powstałym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie jest świeżo wykończone, niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

705 081 zł70 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru, czteropokojowe mieszkanie na rotmance istnieje możliwość wykończenia pod klucz 0% prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera inwestycja: wysokiej jakości budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

701 000 zł62 m² 11 306,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem sprzedaży jest niepowtarzalny, przestronny apartament usytuowany na szczycie III piętrowego budynku mieszkalnego przy ul. Bajki w Rotmance. Jest to spokojna i cicha okolica. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

349 000 zł29 m² 11 952 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie znajduje się w miejscowości Rotmanka przy ul. Sasankowej główne atuty: - mieszkanie uniwersalne - do zamieszkania jak i na wynajem - 20 min do Gdańska - 7 min do Centrum Pruszcza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

699 000 zł68 m² 10 249,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 68,2 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Rotmance, niedaleko Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na wynajem oferuję trzypokojowe pokojowe mieszkanie, mieszczące się na trzecim piętrze w budynku wzniesionym w niskiej zabudowie z windą, który zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

659 000 zł59 m² 11 207,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest wykończone z dbałością o detale, 3 - pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w centrum Rotmanki. Mieszkanie: w pełni wykończone bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

329 500 zł30 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,96 m2 w Rotmance, gmina Pruszcz Gdański. Mieszkanie dostępne od ręki! Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rotmanka

Rotmanka,pomorskie

599 900 zł46 m² 13 098,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż! Lokal mieszkalny z ekspozycją na południe, usytuowany na III piętrze w nowo powstałym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie jest świeżo wykończone, niezamieszkałe. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rotmanka,pomorskie

632 017 zł73 m² 8 600,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,49 m usytuowane w Rotmance, blisko Pruszcza Gdańskiego. Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającym się miejscu! Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

559 953 zł60 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - osiedle na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku - niskie ceny mieszkań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

473 140 zł49 m² 9 650,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

684 580 zł74 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

692 198 zł75 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

660 675 zł73 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu, którego budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, automatycznie regulowaną wentylację mechaniczną, miejsce postojowe nadziemne i podziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

531 468 zł56 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

660 675 zł73 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rotmanka - 4 pokojowe, dwustronne mieszkanie 73,49m2 - na sprzedaż! Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - dostępne do odbioru już dzisiaj - dobra komunikacja i pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jarzębinowa

Rotmanka,pomorskie

679 000 zł97 m² 7 206,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym, prywatnym tarasem, ogródkiem i widokiem na zieleń. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Rotmance, przy ul. Jarzębinowej. Rotmanka jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jarzębinowa

Rotmanka,pomorskie

699 000 zł97 m² 7 206,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajki

Rotmanka,pomorskie

559 953 zł60 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij